Polskie Czasopisma Modowe

polskie czasopisma

Czasopisma modowe to rewelacyjna opcja dla każdej kobiety. Po długim dniu w pracy, czy spędzonym z dziećmi, każda Pani zasługuje na chwilę dla siebie. Gorąca herbatka, ciepły kocyk oraz wspaniałe polskie czasopismo modowe - czy można chcieć czegoś więcej? Odkryjmy jednak wielką tajemnicę - które czasopisma modowe królują w Polsce? 

Najpopularniejsze polskie czasopisma modowe

  • Vogue Polska - rozsławiony na całym świecie magazyn, już wiele lat temu trafił również do naszego kraju i od wtedy cieszy się ogromną popularnością wśród kobiet, ale nie tylko. Znajdziemy go w każdym kiosku, na honorowym miejscu - widnieje on zazwyczaj przed wszystkimi innymi gazetami. To polskie czasopismo modowe zawsze wiernie przedstawia aktualne nowinki ze świata dodatków oraz stylizacji. Na łamach magazynu pojawiają się także wywiady z ciekawymi osobistościami. 
  • VVIVA! Magazyn - kolejne, warte uwagi, polskie czasopismo modowe. Tutaj również każda Pani znajdzie ciekawe wywiady oraz przepiękną, przyciągającą wzrok okładkę. Do magazynu często dodawane są fantastyczne prezenty, które dodatkowo umilą dzień każdej kobiecie. Często są to próbki różnych kosmetyków, czy oszałamiająca biżuteria.
  • Zwierciadło - magazyn poruszający tematy modowe, ale nie tylko. Na kartkach tego czasopisma zostają poruszane także tematy życiowe, kulturowe. Nie mogło w nim oczywiście zabraknąć stron poświęconym nowościom z kategorii kosmetyków makijażowych oraz pielęgnacyjnych. Do każdego wydania dołączony jest również świetny dodatek, na przykład mini kalendarz na dany rok.